Saturday, August 4, 2012

Photo Diary + Kilolu kızlar blogger olamaz?!

Uçağımızın bizim uçuştan önce ki uçuşta acil iniş yapması gerekmiş, çünkü yolculardan biri kalp krizi geçirmiş, durumu ne bilmiyorum ama inşallah iyidir. 1,5 saat fazladan beklemek zorunda kalınca kardeşimle beraber Köln havaalanını alt üst etme fırsatımız oldu, tabi ki ilk stop Starbucks.


Karşımıza çıkan Haribo mağazısının şekerliği.

Türkiye'ye gitmeden önce arkadaşlarla Hollanda'ya nadir uğrayan sıcak havanın keyfini çıkardık.

Bisiklet ülkesi Hollanda.

Türkiye'ye uçmadan 1 gün önce sipariş ettiğimiz mobilyalar gelince bütün aile yardıma koştu, kuzenim Bartu'da onlardan biriydi.

Yine havaalanında gezinirken.

Ilk nefret dolu adsız yorumumu aldım, ilk başta okurken şaşırdım sonra güldüm. Bende farkındayım kilo problemimin olduğunu fakat böyle bir şeyin insanın zevk aldığı şeyden alı koyması gerektiğine katılmıyorum. Umarım bunu yazan kişi de kendi vucuduyla ilgili sorunlar yaşarsa bir gün kendini bu yüzden eve kapatıp dış dünyayla alakasını kesmez çünkü yazık olur. Ben blog yazmayı, okumayı, paylaşmayı seviyorum bu yüzden fazla kilolarım bana fotoğraf paylaşmama engel olursa saçma olur. Ayrıca üzerine kusmak istiyorum nedir yaa, bu ne biçim fantazidir anonymous kardeş asudhsaud.

12 comments:

 1. kilolu kızlar da blogger olur çirkin kız da olur çirkin dudaklı çirkin burunlu kız da olur blogger da herşeyden önce düşünce paylaşıyoruz düşüncenin ayrımı yoktur. Görüntü kirliliği oluşturuyorsak takip etmeyeceksin gerizekalı adsız. Kendi bloguma da bu tip yorumlar çok geldi bıktım diyebilirim canım=)))

  ReplyDelete
 2. canım ayrıca hangi makinayı kullandığımı sormuşsun:) Nikon d 90 :)

  ReplyDelete
 3. merak ettim eski fotolara baktım okuyan da gerçekten şişman zannedecek seni.
  beyinsiz çok ne yazık ki zaten azıcık cesareti olsa isimsiz olarak yollamazdı yorumu.
  kendisi tam "ağzında sakızı, eli belde bir mahalle çingenesi" edası çizdi gözümde (=

  ReplyDelete
  Replies
  1. your blog is absolutely awesome I like your pics and you are such a pretty girl!
   Would you like to follow each other? :) I follow you now :) I'M YOUR 100TH FOLLOWER YESSS
   http://coldinvitation.blogspot.com

   Delete
 4. gülüp geçerek en doğrusunu yapıyorsun, çünkü akıl sağlığı yerinde olan biri böyle şeyler yazmaz. o idiot'un hiç sahip olamayacağı şey özgüven ve ahlak, ki bu da sende fazlasıyla var, belli ki seni çekememiş ve canını sıkmak istemiş, yoksa hiç uğraşmaz bakar geçerdi fotolara, o kadar. :)

  ReplyDelete
 5. blogger olmak iyi bir blog yönetmek için fizikten çok zeka gerekir ama bu arkadaşlar sanırım bunu anlayabilecek kapasitede değil.. Bloğunu çok beğendim bana da beklerim www.gecekiyafeti.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. This comment has been removed by the author.

   Delete
 6. Cok sekersin,blogunda aynen oylee:) o yorum nedir yaa..Birileri tarafindan cok kiskaniliyorsun bence :)))

  Cok optum xx

  ReplyDelete
 7. Güzel yorumlarınızla yüzümü güldürdünüz hepinize tşk ederim ^.^

  ReplyDelete
 8. Asil benim bu iki yorumu okurken midem bulandi, ne bicim insanlar var ya : (

  ReplyDelete
 9. sacmalık bu adamın yazdıgı yorum sacmalıgın dık alası .... buarası senın alanın istediğini yaparsın kimsede bunu kısıtlayamaz yada karışamaz... Bu gibi yorumları arada bende alıyorum gülüyoruz ama bazı insanların sınır tanımamaları beni şaşırtıyor...


  begumyagci.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. Yazmıyayım yazmıyayım dedim ama duramadım. Mirel e katııyorm bencede çok şekersin gerisi boş paylaşmaya devam keyifle okuyor zevkle izliyoruz.

  ReplyDelete